| aadddyyy112123 a întrebat:

Salutare am 16 ani si am o "problema" cu penisul (cel putin asa cred) cand incep masturbarea dupa aproximativ 20-30 secunde am erectie urmata de durere... vreau sa mentionez ca in urma cu 1-2 luni aveam erectie dupa aproximativ 3 minute (de masturbare)din ce cauza am problema asta? va rog niste sfaturi care sa ma ajute in problema asta. va multumesc

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Las-o mai incet cu Masturbarea.O sa vezi ca daca nu mai faci asta o sa ai Erectie si fara sa te atingi acolo.

| aadddyyy112123 explică (pentru Danysan):

Adica?

| Danysan a răspuns (pentru aadddyyy112123):

Eu am erectie numai sa o vad goala pe iubita mea. Nici nu trebuie sa ma ating acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic. E posibil sa fie un BTS (boala cu transmitere sexuala), rani, etc.
Nu ai precizat frecventa masturbarii.

| aadddyyy112123 explică (pentru anonim_4396):

Pai cel mult de 2 ori pe saptamana

Răspuns utilizator avertizat
| aadddyyy112123 explică:

Faza e ca cu p***a nu am probleme rezist daca sunt calm si 8 -12 minute