| nicusor55 a întrebat:

Am o problema pentru ca nu stiu ce sa fac : Am o fata in clasa pe care o plac, dar cred ca si ea ma place, vorbim, putem sa discutam mai orce dar eu sunt mai timid, si nu stiu cum sa ii spun daca vrea sa fie iubita mea, daca ma refuza? nu vreau sa stric prietenia cu ea daca ma refuza, si nu stiu cum sa ii spun pentru ca eu si cu ea avem inca 2 prieteni care stau numai langa noi si nu pot sa ii spun fata in fata + ca ea sta in cealalta parte a orasului... Puteti sa ma ajutati?

PS : Am 13 ani, si daca va rog sa imi spuneti daca pot sa ii spun pe FaceBook sau fata in fata dar cum sa o prind singura..

1 răspuns:
| RamonaDark a răspuns:

Chiar daca eu cred ca esti prea mic pentru o relatie, nu-i bai. Si eu am trecut prin acea perioada si te inteleg. Pai eu zic sa-i spui pe facebook sau pe mess. Asa o sa ai mai mult curaj. Spune-i ca o placi si ca ai vrea sa fiti impreuna. Si daca banuiesti ca si ea te place, sansele ca ea sa te refuze sunt mici.Deci bafta! Sper ca ti-am fost de ajutor. :3