| k1D000r3 a întrebat:

...Am revenit...
Iubita mea este plecata la tara timp de 2 saptamani cu ce as putea sa o surprind? Nu ii plac lucrurile mari extravagante.ii plac alea mici semnificative.
Dau Funda :X

7 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Poti sa ii dai ceva mic, de argint.Un lantisor cu pandantiv in care se pune poza (si pui o poza cu voi).
P.S.Sa ii dai buchetul de ziua ei si sa ii dai 14 garoafe albe si una rosie.Asa se da.Cu una in plus de alta culoare.

| Zabbyel a răspuns:

love struck du-te dupa ea la tara
ai s-o surprinzi enorm de mult laughing

| Ţăpeşu a răspuns:

Fă-o să te prindă când o înşeli. O să fie extreeeem de surprinsă.

| ralukuu a răspuns:

Vrei sa o surprinzi de acasa de la tine sau cand vine inapoi?

| k1D000r3 explică:

Ma gandeam sa ii iau 14 trandafiri [ atatia ani face ]si m`am gandit ca e bine e bine oare?

| Ekcstsy a răspuns (pentru k1D000r3):

14 e numar par! Numai la morti se duce asa

| printesalove a răspuns:

Fai o petrecere de bun venit si dai un buchet mare mare de flori