| Anonymous1995 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi surprind iubita cea noua cu un cadou,ce as putea sa ii cumpăr? (Suntem de putin timp impreuna, nu stiu multe despre ce ii place)

6 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Imprima-i pe tricou cu o poza de a ei, o sa-i placa!

| BiuL a răspuns:

Flori!

| christos1234 a răspuns:

Depinde de tine daca ii cumperi lucruri scumpe nu va un efect diferit fata de un lucru ieftin..Intreab-o ce isi doreste cel mai mult.

| corbulalbrosu a răspuns:

Invit-o intr-un local dragut, elegant daca exista ceva mai intim unde sa va relaxati si sa va simtiti bine impreuna. Cadoul ai sa-l poti oferi pe 14 februarie de ziua indragostitilor astfel vei dispune de timpul necesar in vederea aflarii preferintelor ei precum si natura acestora.

| grab a răspuns:

Ceva de argint, fetele adora bijuretiile happy

| RoxxRoxxana a răspuns:

Daca v-ati cuplat de curand nu cred ca trebuie sa ii cumperi ceva foarte special, sunteti la inceput. poti sa ii cumperi un parfum happy si un trandafir thinking