| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!
Cum pot face o fată să mă placă?
Cum pot excita o fată la maxim până când nu mai poate și care sunt punctele slabe ale fetelor pentru excitare?

Cel mai bun răspuns va primi fundă garantat! ^_^.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa le cuprinzi de talie de la spate si sa le strangi, sa le saruti usor pe gat si dupa ureche, sa le lipesti de perete si sa le masezi sanii si bineinteles sa le mangai pasarica

| RAY a răspuns:

Nu poti pe cineva face sa te placa,asta e ceva inconstient, nici nu placi una arata,ceva te atrage inconstient, fetele pun accent si pe banii noi doar pe fizic in mare parte, poate sta o fata sta cu tine pentru banii tai sau fizicul tau,sau una mai uratica pentru carcaterul tau, dar sa fi placut de cineva e sf asa ceva,nici daca ai toata averea din lume nu te va place pe tine si banii tai o fata, acuma cu excitarea o fata nu e ca noi,o fata daca vede un barbat dezbracat nu simte nimic, fetele nu sunt ca noi, fetele nu vor sex ca noi, ele vor emotie, drama, iubire, competitie etc fetele nu au puncte slabe ca noi, ele vazand un film porno nu simt ceva special dar cand vad o scena emptionala de dragoste se schimba situatia, cand ai sa intelegi asta o sa ai iubita de asta le plac badboys ca aia sunt barbati au incredere, frumuste, le da multe emotii

| Anonimuserr a răspuns:

Nu poți face asta.
Trebuie să înțelegi că atâta timp cât nu există o plăcere comună nu se va ajunge la nimic poate doar așa o simpatie și cam atât. Dar de relație nici nu poate fi vorba.
Dar cum adică cum o poți excita?
Poate doar să încerci să îi spui poezii romantice. În comunism spre exemplu majoriteatea erau,, moarte" după băieții romantici care recită poezii de Minulescu.

| 28cosmin a răspuns (pentru Anonimuserr):

Dar referitor la punctele sensibile de excitare care mai sunt și pozițiile pentru a face dragoste și sex dacă e și un link spre acele poziții și care să aibă și poze cu pozițiile acelea?

| RAY a răspuns (pentru 28cosmin):

Clitorisul

| Anonimuserr a răspuns (pentru 28cosmin):

Da înțeleg.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O saruti pe gat, o prinzi animalic de fund, o musti de buza, te joci cu urechea ei. Sexual este metoda cu degetele si limbuta daca bineinteles nu iti e sila sa o faci o recomand cu placere

| Dugalle a răspuns:

Degetele, barbia, nasul, parul si buricul.