| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu doua intrebari pentru voi! Prima este care sunt semnele ca un baiat place o fata si a doua este daca un baiat intreaba o fata pe cine place din clasa si fata spune ca pe nimeni iar apoi fata intreaba acelasi lucru si baiat si spune ca nu zice inseamna ca o place pe ea? Cine raspunde la ambele intrebari primeste funda si vot! Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| LimonadaCuLamaie a răspuns:

1.Semnele ca un baiat place o fata ar fi cum sa zi.Sa se dea mare cu ceva sa-ti atraga atentia...
2. Daca un baiat o intreaba asta pe o fata.ea raspunde etc.Da o place...
Ca si eu am patit la fel cu un coleg fix la fel laughing
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru LimonadaCuLamaie):

Multumesc mult! dar cred ca o place pe alta fata pentru ca i-a dat un martisor mai diferit o intreaba daca e bine cand se loveste o ajuta la sport cand nu poate sa faca exercitiile fizice dar poate si pe mine ca m-a intrebat daca plac pe cineva se uita mai mult la mine si le fata aia in ore zambeste cand vorbesc cu el e mai atent la mine etc. cred ca ne place pe amndoua tu nu crezi?

| LimonadaCuLamaie a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...Cred ca va place pe amandoua...

| LimonadaCuLamaie a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...Cred ca va place pe amandoua!

| anonim_4396 explică (pentru LimonadaCuLamaie):

Ok. multumesc mult inca o data!

| LimonadaCuLamaie a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce ^^