| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Am 2 intrebari, prima; mi-am rupt o alunita foarte mica si nu mi-a curs sange. Pot patii ceva?
A doua; E a 4 luna in care am menstruatie dar de fapt 2 luni nu mi-a venit iar acum schimb 4-5 tampoane pe zi. E ceva rau?
Cine raspunde la ambele intrebari primeste funda!

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

La prima intrebare: nu se intampla nimic, dar ai grija sa nu se infecteze.
La a doua intrebare: menstruatia e neregulata, poate sa nu iti vina si 3 luni, iar in urmatoarea luna sa iti vina cat 3! Stai linistita, totul e ok.