| JustMe6378962 a întrebat:

Daca o fata il intreaba pe un baiat daca ii place de ea, iar baiatul ii spune ca de fapt lui ii place de alta fata, inseamna ca chiar exista o alta fata? sau o zice asa, sa zica ceva.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sa insemne ca -i chiar place de alta fata sau poate sa zica asa numai pentru ca el nu te place folosindu-se de acest pretext

| andreeadenisa22 a răspuns:

Nu neaparat, poate face asta ca sa scape de aceea fata, sau poate chiar ii place de altcineva, si nu stie cum sa o refuze.

| RaluLoveM3 a răspuns:

Poate fi si adevarat, dar si minciuna, baiatul folosind-o doar sa scape de fata, dar intereseaza-te si tu ca sa stii sigur!