| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva idei.De cateva luni ma vad cu o fata cu care vreau sa fiu.Cand ma vad cu ea, de obicei ne cam plictisim.Imi puteti da si mie niste idei de ceva jocuri ce ne putem juca? Ceva mai sentimentale, pasionale daca ma intelegeti ce vreau sa zic.Multumesc anticipat.Nu ma refer la leapsa de exemplu. Ceva nu stiu mai sa zic putin mai excitante >:"

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Vorbesti cu ea si o covingi sa jucati un poker pe dezbracatelea...nu mult asa pana la sutien etc... apoi totul vine de la sine.trebuie sa fii putin baiat destept.

| neutrino a răspuns:

Nu te mai chinui degeaba. Cu o persoana cu care nu ai ce discuta, mai bine nu discuti, te vei chinui degeaba sa cauti tot felul de subiecte, tot la leapsa vei ajunge.

| ywar a răspuns:

Te vezi cu o fata cu care te plictisesti? Ti-ai pus intrebarea de ce? Poate ca nu aveti ce sa va spuneti, poate sunteti la fel de bine pregatiti pentru viata cum e majoritatea tinerilor. Voi nu aveti preocupari inteligente - facebook, discoteci, cluburi si cam atat. Pe la un muzeu nu ati mai trecut cu anii, opera Nu, teatru Nu, balet nici sa nu mai vorbesc. Vorbiti codat prin SMS si in felul asta comunicarea este "Zero".
Tu vrei jocuri excitante? Jucati-va de-a mama si de-a tata poate va iese si pe urma plangeti pe la usile cabinetelor de intreruperi de sarcina. Plimbati-va de mana, mergeti in aer liber si bucurati-va de soare, natura, lumina, substanta si pe urma mai vorbim despre plictiseala. Sa nu mai vorbim despre faptul ca trebuie sa rupeti cartea ca se apropie examenele in vara... Vai voua!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O relatie lipsita de anumite inclinatii comune, nu are sanse de loc.Probabil numai o pipai si ...alte asemenea.Cautati o pasiune comuna, pregatiti-va intr-un anumit domeniu, faceti ceva constructiv...Asta poate inviora relatia, ii poate da un scop.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Unde nu e chimie nu e nimic.
Degeaba vii cu jocuri si din astea.E posibil sa cadeti in penibil si sa stricati tot.
Mai bine explici tipei ca treaba nu merge si sa ramaneti amici.
Atunci cand te vezi cu o fata tu ar trebui sa iti pierzi mintile, iar ea sa vibreze.
Abia aia e atractie.

| rougeMircea a răspuns:

Nu stiu exact dar de ex monopoly, sau ceva care ii place. Daca o cunosti bine si stii ce ii place poti sa ii faci o surpriza. Poti sa o duci la film, sa ii dai flori.
Succes in relatie happy