| KidaBaa4 a întrebat:

Am nevoie de cateva idei.De luni incepe campionatul de fotbal si noi fetele ne-am gandit sa facem galerie la baieti si am facut deja o melodie.Mai trebuie sa ne gandim la strofe pentru galerie puteti sa ne ajutati?puppy dog eyes nu vreau cu injuraturi.

1 răspuns:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

1.pe ploaie pe vant (echipa adversa) e la pamant
2.pe vant pe ploaie (echipa adversa) ia bataie
3.hai (numele scolii/clasa) joaca bine galeria e cu tine si la bine si la greu tot asa vom fi mereu
4.(echipa adversa) va asiguram ca noi o sa castigam
5. din oceanul pacific a iesit un peste mic si pe coada lui scria (numele scolii/clasa) va castiga
6.clasa noastrai cea mai tare dati din maini si din picioare. sus si joc jos si sus echipa ca a noastra nu-i ...haiii (numele scolii/clasa)