| anonimul0826 a întrebat:

am si eu o intrebare am cunostcut de curand o fata pe facebook si vorbesc cu ea pe mes vb cu ea de vreo 6 zile si imi place de ea dar as vrea sa ma bage si ia in seama adica vreau sa vad daca si ea este interesata de mine credeti ca ar trebui sa vb cu ea despre acest lucru sa ii spun ca imi place de ea ce as putea face sa aflu astept raspunsuri.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce accepta sa vb cu tine pe facebook si pe mess atunci e clar ca te place dar poate e prea curand sa si accepte o relatie cu tine, mai asteapta un timp si vezi cum evalueaza lucrurile intre voi

| mat31new a răspuns:

Cum iti place de ea daca nu v-ati intalnit? cum sa te placa pe mess?

| anonimul0826 explică (pentru mat31new):

Pur si simplu m-am indragostit de persoana ei oricum am vb cu ea si i-am zis daca vrea sa ne vedem cand vin la ea in oras si a zis ca da dar ea al vara s-ar putea sa mearga cu parinti la tara si nu creed co s ane putem vedea oricuma inceput sa rapunda mai greu pe mes am dubi ca ar vorbi cu alt baiat a scris o dtaa la statul Te iubaresc vali cand intri da-mi buzz cea ce ma macina e ca pe mine ma cheama vali si sunt confuz poate la mine se referea ce-o fi o fi mai sunt fete pe lumea asta d aincerc sa vad ce reusesc

| MishikiCrisy a răspuns (pentru mat31new):

Bine zis

| anonimul0826 explică (pentru MishikiCrisy):

Ce vrei sa spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu, nu. In nici intr-un caz sa nu ii spui ca iti place de ea pentru ca se va speria si nu vamai vorbi deloc cu tine sau daca ei nu ii place de tine atunci te va lua la misto, in schimb poti sa continui sa vorbesti cu ea, sa ii mai faci complimente, etc.Dar cel mai ideal ar fi sa va intalniti si sa va plimbati, sa povestiti ...in fine daca ea continua sa fie "rece" pe mess atunci nu cred ca ii interesata... acum vezi tu cum decurg lucrurile happy sper ca te-am ajutatwinking

| anonimul0826 explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate se va speria sau ma va lua la misto da nuc red ca va face el 2 lea lucru e fata de treaba oricum ce crezi s-o intreb daca n-are chef sa mai vb cu mine sau nu ca vad ca de 2 zile de abia mai scot o vorba de la ea

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum zice asta cu un caine la avatar, nu-i spune. mai intai sa va intalniti si atunci poti sa o cuceresti mai bine. si inca ceva, nu e bine daca intrebi daca te place pentru ca iti va fi foarte greu daca primesti un raspuns negativ, mai bine te straduiesti sa o cuceresti decat sa afli adevarul momentan.

| anonimul0826 explică (pentru mat31new):

Da da nu cred ca ma voi putea intalni in urmatoarele 2 luni cu ea ea este din brasov eu sunt din constnta si am bunici acolo si la vara ma duc acolo dar ea se duce in buzau in fiecare vacanta si a zis ca pe 10 lulie pleaca acolo sis ar putea sa stea toata vara asta e faza ca nu mi-e greu sa trag rapid o tura pana la ea cand ajung la brasov dar ea nu o sa fie in brasov in momentul ala

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimul0826):

Trimite-i melodia Mark -o viata pe mess si va intelege totulwinking
stiu o fata care a primit melodia asta de la un baiat pe mess si crede-ma ca a impresionat-o; se va simti binebatting eyelashes si faza cu "Te iubaresc vali " asta trebuie sa mai cercetezi ( desi cred ca era vorba de tine )winking

| anonimul0826 explică (pentru anonim_4396):

Si eu sper sa fie asa dar ma tem ca nu prea e asa o sa vad in continuare

| anonimul0826 explică (pentru anonimul0826):

Cine se pricepe asa mai bine la fete sami alse id de mes sa vb poate ma puteti ajuta in timp ce vb cu ea