| NoMoreTimeForLove a întrebat:

am si eu o intrebare cam inutila dar sunt foarte curios big grin.De ce barbatii sunt foarte foarte atrasi de fundurile fetelor bombate sau mai rotunde?

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Fiinca sunt obsedati
simplu

| Narcis2007 a răspuns:

E genetic...e mai apetisant un fund care nu e plat...barbatii sunt atrasi de ceea ce nu au(ca altfel ar fi gay), in cazul asta de un fund mai bombat

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai tu de ce esti atrasa de muchi unui barbat? sau corpul lui perfect?

| pinkflower a răspuns:

Pai fundul bombat este mai provocator.
Doar nu ai vrea sa le placa fundurile plate fara nici o forma. parca mai sexy sunt fetele cu fundul bombat.

| bump a răspuns:

Nu stiu, si eu ma intreb chestia asta laughing. Personal eu cred ca e doar o manie a lor :-s...caci nu tuturor le plac astfel de persoane, unora le plac fetele mai slabute happy

| alinusha_3141 a răspuns:

Pai pentru ca fetele cu fundul mai bombat sunt mai sexy ca sunt grase sau nu...

| cici_4590 a răspuns:

Ptc ei asta vad asta ii intereseaza adica despre...da unele nu au au grasine (alea grase)cica pe la 20 de ai intereseaza si altceva