| AdrianaB1 a întrebat:

Intrebare baietilor, ce parere au despre fundurile foarte mari si așa zis, foarte bombate?

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Una foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar ai probleme mari.

| AdrianaB1 explică (pentru anonim_4396):

Dacă zici )))

| RAY a răspuns (pentru AdrianaB1):

Nu-mi place sa vad funduri mari, asta e ok https://www.thetrentonline.com/......ts-photos/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff pãi in primul rând conteazã mai mult zâmbetul si feminitatea care o emanã o fatã, degeaba are fund mare si bombat, ma uit la el dar ce altceva pot face cu el? Doar nu incep sa vorbesc si sa privesc in ochi niste funduri laughing fundul conteazã doar când trebuie folosit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi provoaca scarba.