| lologfo a întrebat:

Am si eu o intrebare ce i spun unei fete cu care vreau sa fie foarte mult cu ea am deja numarul eu de telefon ce i spun la telefon ca sa o cuceresc? Fundita! Mz

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emm1D24 a răspuns:

Daca o suni pentru a o cuceri va crede ca esti timid. Un apel este admis doar daca vei cere o intalnire. Daca va crede ca ai luat-o prea repede, aranjati doar o plimbare la "..." (las-o pe ea sa aleaga locul) pentru a va cunoaste mai bine. Daca nu merge, inseamna ca nu ati fost sortiti a fiti impreuna.happy

| lesea a răspuns:

Cel mai dificil moment pentru un baiat este atunci cand incearca sa cucereasca o fata. Fetele pot fi foarte complexe atunci cand se lasa cucerite. Fiecare fata viseaza la baiatul visurilor ei, care sa aiba acel "ceva" sa o cucereasca, sa-i puna luna la picioare si sa o duca pe culmile fericirii. Daca vrei cu adevarat sa cuceresti o fata trebuie sa fi foarte atent la ceea ce o intereseaza pe ea deoarece fiecare fata este diferita. Fa-o sa se simta bine in compania ta. Scoate-o la un film si plateste tu biletele, cumpara-i flori, scrie un cantec pentru ea sau scoate-o la o plimbare intr-un cadru romantic. Incearca sa o cunosti mai bine, sa aflii ceea ce ii place pentru a putea avea lucruri in comun despre care sa discutati si pe care sa le faceti impreuna. Ai grija sa nu devi prea insistent, daca sunt lucruri despre care ei nu ii face placere sau considera ca nu este momentul sa discutati. Cunoaste-o treptat pentru a lasa loc misterului si pentru a o face sa para cea mai deosebita fata.CRED CA TEAM AJUTAT CU CEVA. fundita

| lologfo explică (pentru lesea):

Eu am intrebat altceva ce sa-i spun prima data la telefon? ca de aici ma camd descurc