| Gica_Stefan_Adrian_1987 a întrebat:

Buna zioa tuturor! am si eu o intrebare sunt o persoana cu handicap locomotor am 24 ani. vreau sa ma ajutati. cum sa fac sa cuceresc o fata de si ne numarate fete mi au trecut pragul dar numai pentru sex nimic mai mult toate imi spun ca sunt fenomenal la pat. si simt ca sunt folosit si ma doare chestia asta ce sa fac vreau iubire. cum sa fac va multumesc si va rog din suflet sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Vei gasi o fata serioasa sunt sigur de asta cauta si tu o fata cat de cat matura

6 răspunsuri:
| Ţăpeşu a răspuns:

Zi-le că te-ai făcut gay... Doar spun.

| filipromina a răspuns (pentru Ţăpeşu):

laughing))))))))9 ce tare i asta

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Kimplu ii faci kadouri, o inviti la suc, la film... daca nu gasesti p cineva va aparea ea odat si odat daca nu acum poate peste 30 ani poate peste 50 depinde

| Gica_Stefan_Adrian_1987 explică (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Mersi pentru raspuns. si pana atunci sa ma multumesc din aventuri sexuale?

| Gica_Stefan_Adrian_1987 explică:

De si eu am incercat dar ele ma cauta doar atunci cand vor sex. ma simt un obiect folosit. unele au chiar si iubit prieteni, si mi au spus ca nu poate sa ma iubeasca doar ca sunt bun la pat asta le place. cum sa fac sa ma iubeasca. sper ca nu toate fetele sunt asa ca cer transferul de pe acest pamanthappy! va multumesc si va salut

| filipromina a răspuns (pentru Gica_Stefan_Adrian_1987):

Hey! gaseste o virgina si atunci daca o sa o intrebi daca te place ea cu siguranta ati va spune adevaru... sau si virginele vor doar sex cu tine?

| RAY a răspuns (pentru Gica_Stefan_Adrian_1987):

Vei gasi o fata serioasa sunt sigur de asta cauta si tu o fata cat de cat matura