| fakeface a întrebat:

am si eu o intrebare cum asi putea sa pun citeva kilograme pe mini ca nu mi se primeste cam incerc mai multe si niika mentionez sunt baiat 17 ani si nu cas slab tare da as vrea si eu ceva mai mult sa am pe mine ca e prea de tot ceva o modalitate medicamente poate?

4 răspunsuri:
| GenEu a răspuns:

Si eu sunt cam tot de varsta ta (18 ani) iar in 4 luni de la 66 de kg am ajuns la 76 kg (dupa parerea mea o greutate medie).
Vrei sa te ingrasi dar in acelasi timp sa nu se vada? Bagate la sala si ia proteine de 3 ori pe zi.

Bafta!

| GenEu a răspuns:

Si eu sunt cam tot de varsta ta (18 ani) iar in 4 luni de la 66 de kg am ajuns la 76 kg (dupa parerea mea o greutate medie).
Vrei sa te ingrasi dar in acelasi timp sa nu se vada? Bagate la sala si ia proteine de 3 ori pe zi.

@SprStr : Creatina doar te unfla, nu se depunde.

Bafta!

| GoguSteriade a răspuns:

Degeaba incerci, in principal un metabolism rapid impiedica ingrasarea. Poti sa mananci cat vrei si tot degeaba. Ai incercat sa mergi la sala si sa urmezi si o cura de creatina? S-ar putea sa pui ceva masa musculara pe tine si n-ar fi ceva rau.

Sunt in aceeasi situatie ca si tine... 1, 76 si 60kg...

| Petre85 a răspuns:

Incearca sa-ti faci singur un program cand mananci. conteaza mult ca alimentatia ta sa contina fructe bogate in vitamine. medicamentele sunt facute ca si stimulent. incearca sa te stimulezi tu singur. si miscarea zilnica iti face pofta de mancare. incearca mai ales alimentele bogate in vitamina C.