| AnnieWTF a întrebat:

Heeii TPU ^-^! Am si eu o intrebare..Decii, am o relatie cu un baiat de aproape un an si as vrea sa-i iau ceva frumos cand ne vedem, ce as putea sa-i iau? P.S.- mentionez faptul ca el mi-a zis ca nu vrea niciun cadou de la mine, ii ajunge faptul ca-l iubesc, insa eu vreau sa fac ceva dragut.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Mai bine fa tu ceva decat sa cumperi. Gandeste-te ce i-ar placea. Presupun ca il cunosti, totusi e un an de zile si stii ce i-ar placea. happy

2 răspunsuri:
| devor a răspuns:

Fa un tort sau o prajitura

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

O inimioara mare din rumegus pe care sa o aprinzi?