| Bobby_1770 a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot face si eu o fata sa ma placa daca este din clasa mea si ii place muzica lui Biber? Raspundeti plss

7 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Pai ai putea sa te bagi in vorba cu ea mai des, sa te interesezi de lucrurile care ii plac, sa vorbesti cu ea despre jb.laughing). incearca sa fi mai apropiat de ea.happy

| BoBBy a răspuns:

Las-o Fratee

| Pau a răspuns:

Heey :*
Stiu eu ce ai putea sa faci,ca sa o impresionezi... Daca tot zici ca ii place de Bieber(si da,e Bieber,nu Biber) daca te ajuta vocea,ce ai zice sa inveti cateva versuri din melodiile lui Justin si sa ii le canti? :X U smile,Love me,Pick Me...O sa ii ajunga la suflet,si tot odata o intrebi daca nu vrea sa fie cu tine.
Ai putea sa mergi pur si simplu sa intri in discutii cu ea,sa o mai intrebi de diferite lucruri,cum mai e,ce mai face,sa intrebi de Justin (chiar daca tie nu iti place de el,arata.i colegei tale ca te intereseaza) Asa va fi mult mai optimista ca intre voi s-ar putea afla ceva,candva.
Daca abordezi subiectele care ii palc ei (in cazul asta,Justin bieber) sigur o sa ai succes,daca nu iubiti din prima, macar cei mai buni prieteni si apoi iubiti, eu zic ca totusi e bine si asawinking
Succes :*

| MimiPopescu a răspuns:

Renunta la ea cat mai poti. Sufera de biberonita. E incurabila boala asta. Scapa cat mai poti! Sau... o poti face sa renunte la acest Beaver, o inchizi intr-o pivnita si pui Metallica 5 ore la rand. O sa se lecuiasca.

| FreakzoO a răspuns:

Pai ce-are daca asculta muzica? n-am inteles si eu ascult de exp ...muzica lui Shakira asa nu inseamna ca nu pot avea o relatie.happy

| CayusMoise a răspuns:

Laso frate biber e un bleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îi place muzica lui Biber ală poţi să arăţi ca un ratat gel ăla şi să faci aceleaşi mişcări prosteşti...sigur o să te placă...