| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.
De ce unlele persoane il urasc pe Justin Biber? Adica ce a facut asa de rau sa-l urasca cineva, si sa scoata zvonuri despre el.
Vreau sa-mi raspundeti la aceasta intrebare!
FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Pentru ca face o muzica de proasta calitate care totusi este apreciata de jumatate din planeta asta. Pentru unii e pur si simplu inadmisibil ca niste oameni care au talent si muncesc cu adevarat sa fie devansati de un pusti care abia ce a implinit 18 ani cu o voce de femeie. Ai ascultat atata muzica buna o viata intreaba si cand vezi ca lumea apreciaza o tampenie nu-ti vine sa-ti dai in cap? Raspunsul e NU! Trebuie sa-i dai lui in cap.

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu nu il urasc pe pe Justin Bieber. Urasc muzica lui pentru ca: nu imi place popul, nu imi place vocea lui si nu imi plac versurile.