| Emy_4433 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Cunosc o fata care e cu un an mai mare ca mine.
Chestia e ca daca ne salutam sau ne uitam unu la altu incepe sa zambeasca.....se poate sa aiba vreun sentiment fata de mine?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fata te place, ce mai astepti...invit-o undeva[suc, film, etc]

| roxkiss a răspuns:

Cred ca da, daca iti place de eea invit-o in oras!

| Be3bitza a răspuns:

Probabil ca ii esti simpatic sau te place ...se poate sa vrea ceva de la tine, cum ar fi se asteapta la ceva mai mult:d daca o placi ai putea sa te inpritenesti cu ea.Nu neaparat o relatiebig grin si de acolo vei vedea ce va mai fiwhistling:*

| andreea5353 a răspuns:

Te place! Asta e clar. Invit-o in oras. Sau spune-i direct daca ai aceleasi sentimente fata de ea. :*

| fostCont a răspuns:

WeLL...Buna! Posibil sau foarte posibil sa te placahappyIncearac sa vorbesti cu ea si sa ii explici ce simti pentru ea. O sa iti fie greu, dar nu uita ca incercarea moarte nu are! E foarte posibil sa te placa