| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe TPU.ro. am si eu o problema: un prieten vrea sa ma combine cu un coleg din clasa.Eu pentru ca-l urasc pe acel copil pentru ca am mai fost cu el si m-a sunat o fata sa-mi zica ca mai e cu cineva. m-am enervat foarte tare si i-am spus sa ma lase in pace ca nu mai suntem impreuna. asta s-a intamplat la inceputul anului scolar. de atunci nu ma mai lasa in pace si imi zice sa ma tot gandesc ca poate o sa ma indragostesc de el si de-alea. dar eu plac pe altcineva si i-am spus acelui tip ca-l plac si ca tin la el foarte mult el s-a suparat pe mine dar totusi ne uitam unu` la altu` si ne zambim dar Doamne Feri sa ne salutam. ce sa fac? >apropo: funda la primul` ce raspunde vot la restul`. asta daca gasesc si eu cum se pune fundalaughing mercii multt.

Răspuns Câştigător
| alyalexxa a răspuns:

Pai daca nu iti place nu te obliga nimeni sa fi ca el happy in + imi pare a fi un copil la cum se comporta laughing nu il lau in seama :-P si akelui baiat care i-ai zis ca il plaki sad nu prea e bine tr sa le dai de inteles si sa astepti sa vezi daca simt ceva pentru tine happy pentru ca de multe ori se sperie daca le spui ca ii plaki si ei sunt indecisiwinking nu ii mai da asa multa atentiewinking stiu ca e greu da... inkerka sa vezi cum reaktioneaza poate isi va da seama ca te placewinking sper sa te ajute asta :* pup ai grija d tine

1 răspuns:
| Biancaify a răspuns:

Da nu mai vorbesc cu tipu` ala de vreo o lunalaughing merci muult:*