| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Eu si prietenul meu ne mai *jucam*..ne excitam unul pe altul.Ne atingeam cu mana in *zonele sensibile*, si de multe ori ma atingeam cu vaginul de penisul lui.
Este posibil sa raman insarcinata? Am auzit ca se poate chiar daca nu ma penetreaza, (Suntem aman2 virgini) Pls Help

18 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Da se poate sa ramai insarcinata! Daca se intampla, sa ne zici si noua, sa apucam sa ne pocaim, ca e clar vorba de a doua venire a lui Iisus straight face

| LittleKitty a răspuns (pentru Purec):

Daca vreti sa radeti, nu aveti decat, dar macar dati-mi un raspuns concret. Sunt foarte ingrijorata

| Nicoleta a răspuns (pentru LittleKitty):

Nu esti!

| Purec a răspuns (pentru LittleKitty):

Dar am fost cat se poate de serios. Trebuia sa intelegi ca nu exista nicio sansa sa fi insarcinata. Scuze pentru gluma

| Nicoleta a răspuns:

Felicitari!
Ai un baietel.

| Deedeek a răspuns:

Da, o sa ramai insarcinata cu tripleti. Doi ai tai si unul al vecinei de la parter. Contactul tegumenului vaginal cu cel al penisului provoaca dezechilibre la nivel astral ce s-ar putea rasfrange asupra ciclului tau menstrual, trimitand toata mazga aia rosie in creierii tai. Soteriologic vorbind, acest lucru implica o mai buna apucare de par din partea lu' mama ta daca afla de ce plateste ea netu', fapt ce poate conduce la razvratirea ta impotriva parintilor, fuga de-acasa, inceputul consumului de droguri si ascultatului de manele. Desigur, exista sanse ca acest comportament exhaustiv-parasinusoidal sa se reflecte in incapacitatea ta de a ti-o pune corespunzator. Funda?

| h3r a răspuns:

Ar trebui să vă jucați și cu mâna...să te atingă oleacă și cu palma să te trezești înainte de a merge mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?
nu ai ramas

| stark47 a răspuns:

Ramai insarcinata doar daca ejaculeaza in vaginul tau. oricum, e safe sa spun ca nu ai de ce sa te ingrijorezi absolut deloc.

| Ajutatorool a răspuns:

Daca nu va jucati de-a "ascunde salamul" nu prea ai cum sa ramai.

| cllaudDia a răspuns:

Frate insarcinata ramai doar daca ai contact sexual neprotajat cu finalizare inauntru! Poti sa te atingi cat vrei ca nu patesti nimic.

| Ralucutza15 a răspuns:

Doamne,voi chiar nu va documentati deloc? Sunt atatea site-uri cu sfaturi utile despre cum ai putea sa ramai insarcinata.Decat sa stai aici sa pierzi vremea, mai bine ai deschide o astfel de pagina, si ai incepe sa cauti acolo.Chiar nu imi pot imagina cum puteti gandii unii dintre voi. straight face
Si iti garantez eu, ca nu ai cum sa fii. Uite acum mai esti ingrijorata? Ti-ai luat o piatra de pe inima? laughing

| LittleKitty a răspuns (pentru Ralucutza15):

M-am documentat intai, stati linistiti. Am citit atatea, si nu am nici un simtom cum ca as fi, dar de ce am de pierdut daca cer si parerea voastra? cu cat mai mult cu atat mai bine. Iar pe internet gasesti vrute si nevrute. Nu mi-am inceput inca viata sexuala asa ca nu am cum sa stiu daca pot sa raman insarcinata de la atat.

| Ralucutza15 a răspuns:

Prea tare! laughing

| intelboss a răspuns:

In primul rand calmeaza-te si gandeste logic lasa-i pe altii sa vorbeasca ce vor in primul rand daca nu te-a penetrat nu te-ai atins de el cu vaginul ci cu vulva sau cu pasarica sau cum vrei sa ii zici si din moment ce nu exaculeaza pe pasarica la tine sau in vagin nu ai cum sa ramai insarcinata...si oricum daca va atingeti putin nu are cum sa ejaculeze...sau se mai poate daca te joci cu mana pe penisul lui si iti ejaculeaza in mana iar apoi tu cu mana murdara umbli pe la pasarica si te masturbezi de jucat va puteti juca aveti doar grija cu sperma atata tot

| skillet3340 a răspuns:

Ba nu mai fiti asa nesimtiti ce pana mea pana la urma toata lumea trece prin asfel de situati si sunt speriati oameni ce vretistraight face Asa pai stai linistita cat timp nu si-a bagat si... inauntru nu dar daca doar v-ati atins unu de altul nu este nici o problema exista o problema doar in cazul in care el se excita si o introduce inauntru. sper ca ti-am fost de folos si stai mai linistita :*

| raluca155 a răspuns:

Daca tot te-ai documentat, de ce mai esti crispata? Nu ai cum sa ramai, mai ales ca esti virgina! Si nu stiu unde ai auzit ca poti ramane insarcinata chiar daca nu te penetreaza. Macar daca te documentezi, documenteaza-te pe site-uri speciale cu sfaturi de la medici, nu te mai uita peste comentarii de la alte persoane pe diferite site-uri ca spun numai porcarii. Nu esti insarcinata, stai linistita!

| KitPaw a răspuns:

Este destul de posibil.Cand o sa iti creasca burtica o sa ai ori un baietel ori o fetita. Daca nu inseamna cu nu esti insarcinat.