| BpBycaBestEVer a întrebat:

Salut.TPU.Am si eu o intrebare.Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun.Am FB ei.(chiar daca nu prea folosesc)Si tin sa mentionez ca suntem in aceeasi scoala dar clase diferite(A-B). Cand o vad ...parca imi sare inima din piept? ..Cum as putea sa ii spun asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca-i spui ce crezi ca rezolvi? Crezi ca esti intr-un basm si ea se va indragostii instant cand ii vei zice asta? Tie iti place de ea doar fizic, baga-ti mintile in cap. Mai intai o cunosti, vorbesti cu ea si vedeti daca va intelegeti. Relatiile solide incep de la o prietenie. Cum naiba sa-i zici ca o placi daca nici nu ai vorbit cu ea?

Mai vine lume la mine si-mi zice ca am ochi frumosi dar sincer nu-i iau acasa. laughing Asa ca mai mult decat sa-i umflii orgoliul, daca are, nu faci nimic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, mie imi plac raspunsurile tale, imi place cum gandesti.
Pot sa te iau eu acasa?
P.S.: (probabil) ai ochi frumosi! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mai asa ca nu te cunosc ti-as fi zis ca nu dar avand in vedere ca mi-ai zis ca am ochi frumosi treaba se schimba. day dreaming Cand facem nunta?batting eyelashes

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam eu ca n-ai cum sa ma refuzi, la asa originalitate smug
Nunta... Pai... Sambata asta am treaba, duminica nu vreau, ca nu prea vine lume. Sambata viitoare e ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pfoai, cata dreptate ai. laughing Pentru pisica mea oricand e ok!laughing)

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si simtul umorului, bun, bun :X
Hai, lasa deocamdata glumele, si da-mi parola de la facebook, yahoo si ce mai folosesti. Ori ne iubim ori ne anvidyaza loOmea degeaba. day dreaming

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii poti spune la fel cum ne-ai spus si noua, dar ea te cunoaste pe tine?

| BpBycaBestEVer explică (pentru neutrino):

Da,suntem in aceeasi scoala numai in clase diferite eu VIII B ea VIII A

| smileiwillbewithyou a răspuns:

Acum depinde si ce clasa esti... laughing)
Incearca sa vorbesti frumos cu ea, sa-i stai alaturi. Nu sa o urmaresti laughing
Daca se lasa greu, fii un timp mai indiferent, dar sa nu exagerezi.
Succes!