| lary_8888 a întrebat:

mie imi place de un baiat.si nu stiu cum sa ii spun.am id` lui, si numarul lui de telefon.stiti cumva cum sa ii spun?

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Incearca sa faci apropouri poate intelege el si pana la urma face el primul pas big grin

| miranda a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui asa direct. Incearca mai intai sa te apropii de el, sa vorbesti cu el si apoi mai vezi tu. Oricum intai intreaba-l daca are prietena, daca ii place de cineva si mai departe stii tu. Mult succes! Pup!

| P4ndaaa a răspuns:

Mda. trebuie sa sty cum sa-l abordezi... pur si simplu ii dai un messaj in care sa scrie ceva de genu: Scuze. am vrut sa iti zic mai de mult insa nu am putut. asa ca vreau sa iti zic ca eu te iubesc. Funda?

| BettyEllA a răspuns:

Buna happy
Propune-i sa iesiti odata in oras la un suc sau in parc sa va plimbati. Si cand sunteti numai voi doi ia-l de mana si spune-i ce simti pentru el. daca esti timida ai putea sa ii spui pe mess big grin
Daca te iiti sune ca sentimentul nu e reciproc, sau ca nu vrea o relatie cu tine nu stie ce a pierdut.
Succes.:*

| Brunetadulce a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa te apropii de el.Sa deveniti prieteni buni si sa poata avea incredere in tine.Atunci poti afla ce simte pentru tine sau daca sentimentul e reciproc! Succes! Incearca.pup:*

| cristiana1998 a răspuns:

Pai.spune-i-o intr-un mod mai indirect.spune-i ca iti plac baietii care arat cam ca el. poat eintelegi : gen el e blond"imi plac baietii blonzi" e amuzant"ador baietii amuzanti:X cam ca tine" daca nu se prinde spune-i pur si simplu. daca nu ai curaj, cea mai nasoala chestie ii sa trimiti pe cineva sa se intereseze pentru tine din punctu meu de vedere, daca tie frica de eshec ceea ce nu cred ca e cazulhappy

| AndreitsSza a răspuns:

Pai poti sa-i spui odata cand te intalnesti cu el pe afara... ii spui asa : auzi te superii daca iti spun ca imi place de tine...si el o sa zica: pai imi place si mie de tine si o sa fiti prieteni :*! SucceS! Funda pls big grinbig grinbig grin:d

| oana_8926 a răspuns:

Pai... il chemi pana afara si incerci usor sa ii spui:Te iubesc scuze ca am spus asa ceva dar nu am ce sa fac ca zi de zi ma gandesc doar la tine. Apoi poate si el o sa spuna la fel cu am zis tu si apoi va faceti prieteniwinking funda :d kiss pls te rog