| mariaioana19 a întrebat:

am si eu o intrebare. iubesc un baiat. oare el tine la mine sau doar isi bate joc de mine? mereu cand ma intalnesc cu el "ne iubim " (facem sex etc ) dar nu avem o relatie. de multe ori i-am zis ca eu il iubesc foarte mult si el atunci ma lua in brate si ma mangaia si ma saruta. ce sa inteleg prin asta? cum sa ii spun ca vreau sa ma o relatie cu el... dau funda :*

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da te iubeste, pentru "sex".

| Alcyon a răspuns:

Tu vrei o relatie, el nu vrea decat o aventura. Chiar n-ai si tu putina mandrie? Vrei s-ajungi pe post de saltea sau papusa gonflabila? Daca-i vine chef de sex, repede, apeleaza la tine, ca esti tot timpul disponibila?! Da-ti cu apa pe fata si trezeste-te. Daca nu te respecti tu pe tine insati, cei din jur in mod sigur n-or s-o faca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mort dupa tine si nu stie cum sa ti-o spuna.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu am inteles niciodata situatiile de genu:il iubesc,tin la el, totul e frumos, il ador, ne simtim bine, dar cum fac sa nu mai simt asta?
wtf?
Totul pare perfect.De ce sa strici asta?
Nu cred ca-si bate joc de tine.

| ElenaRomann a răspuns:

Isi bate joc de tine, si prin lucrurile ce le faceti voi iti vei distruge si familia pe care doresti sa o ai intr-o zi.

| mariaioana19 explică (pentru ElenaRomann):

Si ce ar trebui sa fac sa nu imi mai pese de el? pe cand sa il scot din cap sa nu imi pese de el face ceva si iar ma indragostesc ca o nebuna de el.

| sofisis a răspuns (pentru mariaioana19):

Pai nu te mai intalni cu el. NU mai face sex cu el. Spune-i ca tu nu mai poti continua, ca tu ai anumite sentimente si daca nu iti sunt impartasite, preferi sa te retragi.
Daca te lasa sa pleci... uita-l.

| SpeșălGirl a răspuns:

Isi bate joc de tine!