| Albastrelu4u a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare la care rog doar fetele sa raspunda.Rog seriozitate!
Ce parere aveti despre penisul curbat la stanga?
Va deranjeaza cu ceva? va incurca?
Funda!

Răspuns Câştigător
| iuuuliiiaaa a răspuns:

Buna. Iti spun din expeienta mea proprie ca penisul tau nu are nici o problema. Pupiixx love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuuuliiiaaa):

Pupiixx si pe mine? ca si al meu este asa laughing

| SasukeCS2 a răspuns (pentru iuuuliiiaaa):

Eu il am curbat spre dreapta. E bine si asa?

6 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Nu are nimic, din contra este mai excitant pentru fata in timpul penetrarii.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Poate va dezechilibrati...

| unknøwn a răspuns:

Nu înţeleg care-i logica când pun unii întrebări şi zic că : doar femeile să răspundă.
Uite luăm cazul tău.
De unde să ştie femeile? Tu crezi că ele când stau capră se gândesc dacă e curbat sau nu penisul? pe ele le interesează plăcerea şi atât.
În schimb, un bărbat care le-o dat-o la destul de multe capră, când le-o luat dintr-o parte o văzut că parcă simte mai multă plăcere tipa, că-i atinge pereţii vaginali, nu poate bărbatul ăsta să răspundă mai bine ca femeile?

Păi uitaţi de ce sunteţi prafi şi habar n-aveţi multe. Întrebaţi persoanele greşite. Şi mă refer în viaţă în general, în orice domeniu.
N-ai cum să întrebi o femeie ce-i place la un bărbat. Că nici ea nu ştie. Ea doar o să-ţi zică ceva pe care o să le creadă maxim 7 secunde, cât îţi ia să zică. În schimb poţi să întrebi un bărbat care are multe femei..cam ce le place femeilor la un bărbat. Că parcă ştie să răspundă mai bine.

Hai salut.

| Undertakerr a răspuns:

Vaiiiii