| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul curbat în sus și puțin spre stânga. Cum sa va explic e practic paralel cu burta. Este normal? Ma va încurca în timpul actului?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa ca e bine, faci sex dupa colt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este bine sa stii ca 9 din 10 barbati au penisul mai mult sau mai putin arcuit, curbat si/sau ''aplecat in toate directiile posibile. Dupa ce iti vei incepe viata sexuala, in decusrul timpului prin incercari repetate, iti vei gasi si stabili cea mai optima pozitie de sex. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea mult.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este nicio problema, stai linistit.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Este normala pozitia penisului tau. Poti face sex fara probleme.

| Willis a răspuns:

Nu este problemă.
Ești foarte bine așa. Când faci față în față, este chiar bine.
Când ea stă capră, te apleci puțin pe spatele ei, și nu vei mai simți disconfort.