| Anonim231512352 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Cum ati vedea voi un baiat, (mai plinut[nu tare]) cu parul cafeniu, ochi caprui, 1, 68 metri, cu un cercel in ureche, de culoare neagra si rotund. Adica, mai atragator sau mai spre gay? Sau daca aveti niste sfaturi ce culoare sa fie cercelul si ce forma? Pot raspunde si unii baieti care au purtat sau poarta, cum se manifesta colectivul, cand esti singurul baiat din scoala cu cercel in ureche? Vreau sa-mi fac gaura in ureche si sa-mi pun un cercel, si vreau sa stiu consecintele. Anticipat. Si fundahappy

9 răspunsuri:
| nhgvhyg a răspuns:

Mai bine ramai asa cum estihee hee

| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Frumusel dar conteaza si caracteru! imi plac mult baietii cu cercel in ureche(doar acolo)

| anonimsecret1234567890 a răspuns:

Pai eu zic ca dupa cum te-ai descris ca esti destul de dragut nu ai parea deloc gay si poate cercelul sa remana tot negru dar poate sa ii schimbi forma poate o forma care sa aiba colturi.
(imi poti trimite o poza la id-ul pe care til voi trimite?)

| anonimsecret1234567890 a răspuns (pentru Anonim231512352):

Ai o poza facuta din fata?

| Anonim231512352 explică (pentru anonimsecret1234567890):

Http://i48.tinypic.com/krqqa.jpg e de anul trecut, aveam 1, 61, parul dat in jos. acum dau parul in stinga, si am slabit putin.

| anonimsecret1234567890 a răspuns (pentru Anonim231512352):

Ok deci poti baga id-ul urmator in lista ca sa vb mai bine?
balanalexandra01

| Anonim231512352 explică (pentru anonimsecret1234567890):

Da-mi add tu ca nu ma lasa sa adaug pe nimeni : sandu_97