| anonimALCGL a întrebat:

am si eu o mica intrebare sunt un baiat de aproape 17 ani si Iubesc o Fata si Ea ma Iubeste avem o relatie foarte rezistenta dar la distanta suntem impreuna de 2 luni aproape si Ea ma crede 95% ca eu am incredere in Ea pentru ca eu sunt de felul meu gelos si foarte fidel am fost gelos de cateva ori dar pentru lucruri banale si vreau sa ii demonstrez ca am incredere in Ea 100% ce sa fac? eu chiar am incredere in Ea 100% am avut putina neincredere dar a trecut P.S. Ne intelegem extreme de bine si Ne Iubim Foarte Mult Unul pe Celalalt! relatia este la distanta si nu am cum sa ma vad cu Ea momentan chiar daca este la distanta reusim sa depasim asta vorbim foarte mult si la microfon si 6-7 ore in weekend si in zilele saptamani sms telefon si pe Skype dar fara microfon pentru ca suntem cu scoala si nu intra la pc intra pe telefon pe Skype. Am repostat intrebarea pentru ca nu s-a inteles bine la ce ma refer eu am incredere in ea 100% da Ea nu ma crede. Multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kydutsa a răspuns:

Pai. fa-o sa se simta iubita, increderea se capata prin respect si iubire.

2 răspunsuri:
| Lioиeѕѕ a răspuns:

Mama... incurcata poveste. Deci, sa vad daca am inteles bine: tu vrei sa ii demonstrezi ei ca ai incredere in ea? Pai incearca sa nu o interoghezi unde a fost/cu cine/cat/de ce/etc. Daca iti spune ea bine daca nu, nu.
Acum depinde, cand ea ti-a zis ca nu ai incredere in ea ai intrebat-o "ce te face sa spui asta? ". Si atunci te vei lamuri unde gresesti.

| anonimALCGL explică (pentru Lioиeѕѕ):

Da ai inteles bine, acum cateva zile eu I-am zis ca eu am incredere in Ea 100% si a zis ca nu este sigura