| Perry220 a întrebat:

am si eu o nelamurire...am invitat in oras la o cafea acum cateva zile o colega de clasa cu care ma inteleg foarte bine (ne alintam intre noi iubire, viata mea, baiatul meu fata mea). Pe care o plac foarte mult, iar ea mi-a acceptat numai decat invitatia dar problema este ca in ziua in care trebuia sa ne intalnim ea una a zis ca ma suna dimineata cand se trezeste dar nu a sunat si nici eu nu am vrut sa insist, iar din cate vad nici la telefon nu imi prea raspunde. Ce ar trebui sa fac?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Mestere o fi si ea Obosita ca e dupa Anu Nou sau poate ca petrece cu Familia.Nu te mai agita si calmeaza-te.Nu exagera si lasa lucrurile asa, o sa vada ca ai incercat sa vb cu ea, si o sa ii creasca Inima.Fi relaxat si linistit iar cand o sa te sune vb cu ea ca si cum a-ti fi Impreuna sa vezi cum se comporta. Oricum te place si nu cred ca ar deranja-o sa ridici miza si sa o faci Iubita ta.

1 răspuns:
| 1stResponder a răspuns:

Pai... daca zici ca va cunoasteti mult si simti ca si ea te place... De ce nu ii spui ce simti si afla sigur daca te place?