| angelinthedark a întrebat:

Sunt trista ca prietenul meu mi-a zis ca azi cum e duminica ma va suna el de dimineata sa merg la el sa stam toata ziua impreuna, a zis ca cand se trezeste ma suna, off; cat e ceasul si el inca nu m-a sunat, nu vreau sa il sun eu ca nu vreau sa par disperata in plus a zis ca ma suna el si nu vreau eu sa insist. oare dc nu m-a sunat pana acumsad?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Pai trimite-i un sms sau suna-l, n-ai cum sa pari disperata ci mai degraba ingrijorata ca i s-ar fi putut intampla ceva. E totusi ora 3 si ceva, dimineata s-a dus de mult! Vezi ce se intampla si te linisesti!happy

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poate a fost şi el la băut şi a venit la 5 dimineaţa acasă. Caz în care doarme şi acum.
Poate a uitat (se întâmplă oricui) sau poate a păţit ceva.
Sună omu' şi vezi ce-i cu el.

P. S.: Totuşi eşti puţin cam disperatăhee hee

| catthshshshs a răspuns:

Incearca tu sa il suni, poate i s-a intamplat ceva.Nu trage concluzii pripite.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Daca nu te-a sunat el, nu mai astepta si suna-l tu, te asigur ca nu o sa pari deloc disperata, e iubitul tau. E normal ca din cand in cand, fara sa exagerezi, sa il mai suni si tu ca altfel poate sa satura ca tot el sa te bage in seama si dupa aceea iti va parea rau.

| Silviu591 a răspuns:

Poate nu s`a mai trezit thinking

Răspuns utilizator avertizat
| blondix_2927 a răspuns:

Poate s-a intamplat ceva, sau poate pur si simplu a uitat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata da esti disperata rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il suni si sa vezi ce e cu el. poate a fasit alta prietena si a iesit cu el se pot intampla multe