| ResidentEvil a întrebat:

Am si eu o nelamurire.
Imi place de o fata si nu stiu daca si ei ii place de mine. Din cate am observat eu e foarte curioasa cand vine vorba de alte fete ( foste prietene si etc). Ma intreaba daca imi place de fata aia daca imi place de fata cealalta. Ea e foarte timida si din aceasta cauza nu stiu ce sa cred...
Voi ce parere aveti ii place de mine?

2 răspunsuri:
| nobody88 a răspuns:

Pai daca zici ca e timida si te tot intreaba de foste sau de alte fete cum e aia cum e aialalta, e clar ca incearca intr-un mod subtil sa iti afle preferintele in materie de fete.

Du-te vb cu ea invit-o la un suc in oras si incearca sa vezi ce iesa de acolo. Pana la urma ce ai de pierdut, vezi si tu la iesire cum evolueaza lucrurile si cand crezi ca e momentul oportun acctioneaza.

Nu sta prea mult pe ganduri dupa o sa o vezi tu pe ea ca pe o prietena sau ea pe tine ca pe un prieten si sansele tale se diminueaza rapid.

Fii sigur pe tine, nu ai ce pierde sau de ce sa fii timid. succes.

| Dydulylu a răspuns:

Sunt fata.si eu am facut la fel la randul meulaughing.si eu puneam intrebari gen: si ea saruta mai bine decat mine sau ce parere ai despre tipa aia"laughing Na.nu stiu e curiozitatea aia daca alta e mai buna decat mine...Eu cred ca te place. daca nu te-ar placea nu s-ar interesa de fostele prietene sau de alteletongue