| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce job asa putea sa ma ocup tinand cont ca am 15 ani si mediat incep liceul. Eram inainte la Avon, dar in ultimul timp nu am mai prea avut comenzi.
ps. stau la sat

6 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Poti faci bani din like-uri pe facebook, aduci referali si castigi bani, eu am scos primii 15 euro, daca te bagi si ai nelamuriri te rog sa imi spui http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| awsaasasaa a răspuns (pentru sodobar):

Nu inteleg ce trebuie sa fac. Adica din cate vad trebuie sa platesc eu pentru a primi like-uri si vizualizari la pagina mea.
Sa aduc eu like-uri si vizualizari, se poate?
cum fac asta?

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa ai internet si o adresa de e-mail.sa te inregistrezi si apoi ei iti vor trimite in fiecare zi mail-uri pe care trebuie doar sa le accesezi, si gata.nu este un castig imens, dar decat deloc.mie mi-a prins bine.este un castig sigur, nu ca alte spam-uri, fara investitii, fara timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| AlexaVintze a răspuns:

Fa bani pe net.

| awsaasasaa a răspuns (pentru AlexaVintze):

Cum?

| AlexaVintze a răspuns (pentru awsaasasaa):

Ex: pe youtube se castiga bani mai repede.