| Anda_5897 a întrebat:

Eu si prietena mea cea mai buna am facut cam totul pentru ca am stat foarte mult timp impreuna. ce idei aveti? ce mai putem face? ne plictisim ingrozitor! funditahappy

Răspuns Câştigător
| Im.GIulee a răspuns:

Prajituri happy Incercati sa construiti ceva din betisoare sau ma rog ceva creativ, e foarte frumos sa vedeti rezultatele happy

7 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Eu am aproape 13!

| IsabelaIssa a răspuns:

Ati putea sa jucati jocuri pe calculator impreuna ( eu asa fac cu prietenul meu, dar e putin plictisitor sa iti astepti randul big grin ), sau ati putea pleca la plimbare cu bicicletele undeva la munte, sau cu rolele in oras. Daca sunteti mai mari, cu masina. nu stiu ce varsta aveti, dar as putea spune si cluburi, iesiri cu baietii, cu alti prieteni.etc. distractie placuta va urez happy

| dulcik a răspuns:

Iesiti la agatat, club, shooping, film, mergeti la sala, plimbari prin parc la agatat

| kytty a răspuns:

Bunahappy

e astenie si pliciseala pluteste in aer.nu ai mentionat ce varsta ai, ne era si noua mai usor sa iti dam niste idei.

pai...vizionati filme, iesiti in parc, faceti poze, iesiti la suc/prajitura/shooping/disco. poate mai faceti niste proiecte pentru scoala, colaje cu colegii vostrilaughing. ocupati-va de make-up, asa stiti noile preferinte si cu ce va sta bine. ceva legat de hair style, va aranjati parul una la alta.chestii de genul
baftahappy

| shadovv a răspuns:

Am eu ceva in gand laughing

| Anda_5897 explică:

Pai avem 12 ani jumate si am cam facut tot ce ati scris...am vrea ceva nou si interesantbig grin

| adryano_3550 a răspuns:

Cand zici tot la ce te referi