| marionettetolife a întrebat:

eu si cu prietena mea ne plictisim aveti idee de niste jocuri in doi? daca da descrietile va rog! (funda si pentru ceilalti vot )

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

In casa:
carti
Monopoly
sah
table
rummy

daca iesiti:
volei
bascket
tenis

| Alexoutza a răspuns:

Pai nu stiu, incearca si tu:Monopoly sau uitati-va la un film.In orice caz puteti iesi pe afara,vorbiti(de ex. de imbracaminte),mergeti la shopping,la un suc, sari-ti coarda, voley sau coafati-va una pe cealalta.Sunt o groaza de chestii de facut si sigur daca incerca-ti din ce v-am spus eu n.o sa va mai plictisiti. Funda?/