| Dydy112 a întrebat:

Eu si prietena mea cea mai buna Miruna ne-am intalnit astazi ...si ne plictisim de moartee si nu stim ce lucruri amuzante sau jocuri sa mai facem! Aveti vreo idee? dau fundita pentru cea mai tare idee! Mersi.

1 răspuns:
| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Eu in locul tau mas uita la filme Horror da depinde daca si ei ii plachee hee ...sa vedem alte ideei : jucati ceva jocuri in 2 jucatori sa-u online ...asta a fost tot sper ca te-am ajutat tongue.