| Curiosu112 a întrebat:

am si eu o problema... am 18 ani si sunt virgin, am cunoscut o fata un pic mai in varsta si in seara asta va dormi la mine si mi-a promis o noapte fierbinte, dar eu nu stiu cum sa reactionez. De exemplu, nu stiu daca vrea oral sau ce stiu eu... ce ar trebui sa fac? Raspunsuri serioase, va rog.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Făi tu ei un masaj bun.

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece ea este mai in varsta este aproape sigur/posibil sa aiba o anumita experienta sexuala dar si un stil de viata/comportament de fata mai "nebunatica" din moment ce a avut "tupeul" de a-ti propune si oferi o partida de nebunii de neuitat. Trebui doar sa-i spui ca deocamdata preferi sa devii "sclavul" ei, si chiar sa te supui si sa-i satisfaci toate dorintele ei. Succes!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pacat ca putine femei gandesc ca ea

| seth2016 a răspuns:

Daca ti-a promis o noapte fierbinte nu te mai gandi la altceva. Fii relaxat si las-o sa fie sefa. Tu doar trebuie sa-i spui ca esti virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" O noapte fierbinte" nu inseamna nici oral, nici anal, nimic sexual de altfel, ci inseamna ca iti baga picioarele in apa fierbinte cu sare si.ti face frectie cu carmol.