| sefuvostru1 a întrebat:

Salut, am 14 ani si imi place de o fata de 15 ani. Eu sunt virgin iar ea nu este si ar vrea sa facem sex cat mai repede. Ar trebuii sa imi fie rusine de ea daca are experienta mai multa? Cu ce fel de sex ar trebui sa incepem ( oral, etc ). Raspunsuri serioase please.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu trebuie să-ţi fie ruşine de ea, iar dacă are mai multă experienţă te va "îndruma" ea...

Nu este o regulă cu ce să "începi" partida : întâi vă sărutaţi/mângâiaţi etc., apoi se poate face şi sex oral, iar mai apoi sex normal.

Dar, NEAPĂRAT, să foloseşti prezervativul!

Dacă vrei mai multe "detalii" despre aceste aspecte, poţi intra pe profilul meu şi să citeşti răspunsurile cu "fundiţă" - de acolo poţi învăţa multe chestii folositoare!

14 răspunsuri:
| Ctiberiu a răspuns:

Doamne, ce fel am ajuns, BA INAINTE DECA TE DEZVIRGINAI INAINTE DE CASATORI TE OMORA MATA da acum, deh, ba copilul lu copac lasa sexu si mai bine apucate de invatat si incerca sa compensezi de la mana dreapta

| Corinnààà a răspuns:

Vai de steaua ta bre. Îmi vine să râd cu lacrimi şi în acelaşi timp mi se face scârba. La 14 ani fata aia nu mai este virgină, eu una nu pot să concep aşa ceva.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, ce mai astepti? Daca fata vrea s-o faca, lasa lucrurile sa mearga.Vei vedea lucrurile altfel pe urma si ti se va dezvalui un mister pe care nu l-ai cunoscut.Nu conteaza cum incepi, sfatul meu e sa nu-i propui nimic din ce se departeaza de,, clasic,,. Lasa initiativa in seama ei.Nu trebuie sa te simti rusinat. Orice fata se simte magulita cand are de a face cu un incepator.Ai doar de castigat, crede-ma.Bafta.Striga tare un,, cucuriguuuu!,, si treci la lupta.

| Oana92 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Sfatul tau e foarte bun daca ignori varsta. are totusi 14 ani!

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Oana92):

Ai dreptate.Dar el are o curiozitate, iar,, d-ra,, se pare ca e deja data,, pe brazda,,. Nici unul nu pierde nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei răspuns serios?
Bine.

Lasă sexu', şi pune mâna pe invăţat, că nu eşti de însurat.
Acum eşti copil. Joacă-te cu mingea, tenis, volei, fotbal, badminton, practică inotul, fă colecţie de timbre, CITEŞTE. Dezvoltă-te ca persoană, ca om, acumulează capital de cunoştinţe, formează-ţi caracterul, focalizează-te pe intelectul tău.
Apoi, vei putea găsi o femeie deosebită pe care să o impresionezi şi cucereşti cu personalitatea şi mintea ta fermecătoare, care te va iubi pentru cine şi ceea ce eşti, şi veţi putea să vă manifestaţi fizic iubirea ce v-o purtaţi ULTERIOR.
Ai timp să te bucuri de sex la momentul şi cu persoana potrivită. Toate lucrurile sunt bune şi frumoase la timpul lor, scumpule. Iar ACUM, in cazul tău, numai de sex nu e timpul.

Fii isteţ. Play smart.

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine spus.
Mi-ai luat vorbele din gura

| Urpaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

>Fii isteţ
>godisnowhere
Nu ştiu dacă eşti pătuţ, sau troll.

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru Urpaniel):

Deacord cu tine urpaniel happy fi istet laughing))

| ellenuk a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai scutit de muult scris! asta cred si eu despre ceea ce se numeste sex! am aproape 15 ani si nu stiu daca e normal sa gandesc asa dar this is me!

| sicatrica a răspuns (pentru anonim_4396):

Super raspuns

| Soowhaat01 a răspuns:

Daca aia vrea sa faceti, inseamna ca este grabita rau, si ca ar fi o...

Femei de genul asta numai la asta se asteapta de la un baiat.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

La 14 ani nu prea este recomandat sa iti incepi viata sexuala. Dar daca tu vrei este decizia ta.

Deci mai intai da, un oral ii faci ei si dupa iti face ea tie.Trebuie sa fiti dezbracati complet. Si mai departe vine de la sine.

P.S: Pot aparea mari riscuri si regrete sphiic si corporal la aceasta. Mai bine vezi-ti de temme la 14 ani. Iti sugerez sa iti incepi viata sexuala 18+.

Succes