| Anonim3103 a întrebat:

am si eu o problema, am intalnit fata asta la ziua unui prieten, i-am luat numarul i-am zis ca o plac si a zis ca are prieten ce m-a uimit pentru nu facea exact pe fetita decenta cu mine.

Am intrebat daca nu ar avea prieten m-ar fi lasat sa o scot in oras, si a zis ca da...
Deci din asta am inteles ca va trebui sa-mi vad de treaba mea pana e singura si nu aveam o problema daca asta dureaza luni, chestia este doar sa nu te gandesti la asta ca sa treaca timpul.

Dar imi da mesaje zilnic fara nici un motiv daca vorbim se ajunge la subiectul despre cum o plac( ea aduce subiectul ) si tot ea imi zice sa nu ma mai dau la ea ca are prieten

Sunt foaaarte confuz, nu stiu ce vrea sa faca sau ce intentii are ar trebui doar s-o ignor sau doar cerseste atentie?

Dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca fetita asta se joaca cu tine, adica flirteaza.
Spune-i sa te caute cand este singura, sau daca te place, sa se facasingura pentru tine, pana atunci sa te slabeasca cu cautatul, ca nu mai sunteti de 12 ani sa va intrebati ce faceti si sa fuga dupa colt ca sa o prinzi.
Cam imatura mi s epare persoana asta si joaca ei nu prea are logica, nu mi s epare stabila mental din punctul asta de vedere, poate chiar nu-i potrivita pentru tine, daca iti doresti o relatie serioasa si clara cu ea.

| LoveSleep a răspuns:

Cerșește atenție, ignor-o.

| UnBroken2016 a răspuns:

PRost sa fii sa o vrei ca iubita. Cand ar fi cu tine ar face la fel cu altul. Daca ai chef de distractie, ai gasit fata potrivita. Dar doar de atat

| seth2016 a răspuns:

Fata vrea o jucarie si te-a gasit pe tine (de fraier). Distractie placuta!