| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! as avea nevoie de sfatul vostru. Am un prieten care de la o vreme a început să se creadă centrul pamantului și cerșește atenție de la toată lumea. Acesta a început să se bage in seamă cu fata pe care o plac, iar ea, îi răspunde "flirtului", ce pot face ca sa ii atrag atenția? Adică și eu vorbesc cu ea, uneori chiar ea începe discuția, dar sunt foarte confuz. Ce mă fac dacă îl alege pe el? Imi puteți da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ca se da mafiot sau nu, lucrul asta oricum nu te afecteaza pe tine si nu ar trebui sa-ti pese tie, de ce face el.
Iti inteleg totusi frustrare, ca pana la urma este competitia ta pentru fetita aia, dar asa este viata reala, o mare competitie, unde cel mai destept castiga!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne intelegem, amandoi placeti aceeasi fata si amandoi incercati sa o cuceriti.
Pana aici nu este nimic rau si la fel poate gandii si prietenul tau despre tine, ca te crezi buricul pamantului si placi aceeasi fata.
Cum fata NU este inca iubita nici unuia dintre voi, are voie sa decida pe cine place si cu cine vrea sa fie prietena.
Retine, baiatul ala nu face nimic rau!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu zic că este el băiatul rău, pentru că știu că și el o place și îl înțeleg cum se simte, dar spre deosebire de el, nu mă dau mare mafiot peste tot, eu stau la locul meu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are importanta ca se da mafiot sau nu, lucrul asta oricum nu te afecteaza pe tine si nu ar trebui sa-ti pese tie, de ce face el.
Iti inteleg totusi frustrare, ca pana la urma este competitia ta pentru fetita aia, dar asa este viata reala, o mare competitie, unde cel mai destept castiga!

| Crackman a răspuns:

Ce sa faci dude... Este un free world daca nu este asta fii tu sigur ca sunt alti tipi care vorbesc cu ea
Morala? Nu mai pierde timpul si incearca ss faci ceva, iese bravo nu iese iar este ok

| blairelovesmusic a răspuns:

Treci peste, nu prea ai ce face.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca il alege pe el sa te gandesti ca mana dreapta nu o sa te insele niciodata

| anonim_4396 explică (pentru StefanIlAreMare):

Apreciez gândul pozitiv și amuzant, dar ai vreun sfat? m-am obișnuit cu gândul că nu voi fi eu alesul, dar tot caut speranța și fac tot posibilul, sfaturi?