| Maestrul001 a întrebat:

am si eu o problema cam jenanta deci va rog sa nu radeti sunt baiat si de vreo cateva luni pe penisul meu au aparut niste " cosuri " vreo 3 am incercat sa le sparg nu iese nimic sunt ari ca un bob de orez... si nu stiu ce sa fac!

Va rog ajutor si app ce sunt acele cosuri sau ce sunt?

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Am inteles, dar totusi nu ti-ar strica un control, este chiar bine venit! Te pup, sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E foarte posibil sa fie puncte de grasime si in cazul asta n-ar fi ceva grav.
Daca sunt altceva, mergi la un doctor.Nu trebuie sa-ti fie rusine sau sa te simti jenat intr-un fel, majoritatea baietilor au diferite probleme.Succes!

| lolylolypops a răspuns:

Mergi la doctor, serios! Nu e de gluma!

| Maestrul001 explică (pentru lolylolypops):

straight face ma faci sa imi fie frica

| IntelFreak a răspuns (pentru Maestrul001):

laughing Eu iti sugerez sa stai chill.
Vezi ce aparat folosesti sa defrisezi parul pubian, am patit-o de cateva ori dar au trecut dupa cateva zile.
De mentionat ca am pielea sensibila iar asta-i motivul in cazul meu.
Bafta!

| Maestrul001 explică (pentru IntelFreak):

Frate nu cred ca e de la par...

| IntelFreak a răspuns (pentru Maestrul001):

sad Vezi opinia unui medic, eventual un tratament.
Totusi, sunt cateva luni.

| Maestrul001 explică (pentru IntelFreak):

Mda

| lolylolypops a răspuns (pentru Maestrul001):

Dragule, daca era doar de la aparatul de ras nu dura atat de mult stii adica te obisnuiai si acum serios nu cred ca te razi de acum cateva luni! Te radeai si inainte si nu aveai cosurile acelea? Asa-i? Mergi la un doctor, nu e nicio rusine! Bafta si ai grija de tine!

| Maestrul001 explică (pentru lolylolypops):

Pai daca ma gandesc de cand am inceput sa ma rad atunci au aparut

| Maestrul001 explică (pentru lolylolypops):

Auzi ca sa stii daca ma iei cu " dragule si Te pup " nu trebuie neaparat sa iti dau fundawinking dar ori cum iti dau k esti simpatica

| lolylolypops a răspuns (pentru Maestrul001):

Eu iti multumesc pentru funda, dar nu aceasta era importanta pentru mine, eu chiar voiam sa te ajut pe tine sa-ti rezolvi problema si ti-am spus tot ce mi se parea adecvat ca ar trebui sa faci, asa vorbesc eu nu sunt genul de persoana lingusitoare, acestea sunt cuvintele pe care eu le folosesc in viata mea cotidiana! Asa ca sa ai o seara buna!

| Maestrul001 explică (pentru lolylolypops):

Dami acc

| lolylolypops a răspuns (pentru Maestrul001):

Am inteles, dar totusi nu ti-ar strica un control, este chiar bine venit! Te pup, sper ca te-am ajutat!