| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu iubita. suntem impreuna doar de 5 zile si totul era frumos imi spunea ca ma iubeste imi dadea mesaje acum dintr o data e seaca cu mine eu ai pun in mesaje pupici inimioare ea nu. Sta activa pe Facebook ea nu ma baga in seama am intrebat o ce are si aspus ca e o problema de fete. Daca e pe stop reactioneaza asa? Va rog am nevoie de ajutor vreau sa inteleg mai vrea sa fim impreuna sau nu stiu?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are pe altul. nu merita sa investesti sentimente. Abia o stii de 5 zile ce te grabesti asa cu declaratiile, lasă o sa vezi ea ce planuri are, ce varsta are ea? Dar tu? Mersi.

| adelinbucur a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ea are 18 si eu fac 18

| GoldenZenith a răspuns:

In primul rand, dupa 5 zile de relatie e prematur sa spui "te iubesc", dar fiecare le stie pe ale lui.

Poate asa e ea, fetele reactioneaza in fel si chip cand sunt la menstruatie. Eu ma enervez si daca respira cineva mai zgomotos. Deci. lasa fata sa isi revina laughing