| andreea221155 a întrebat:

Buna, deci am si eu o problema. Actualul meu sau chiar fostul, nici eu nu stiu daca mai suntem impreuna, ma ignora de 4 zile. Vorbim de 2 saptamani iar sambata trecuta m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui si i-am zis sa mai astepte pana luni si luni m-a intrebat iar si am acceptat, a doua zi ne-am vazut dar a stat doar jumatate de ora cu mine iar dupa a plecat la prietenii lui si s-a intors abia la 1 fara ceva si era suparat si ma ignora, mi-a zis doar ca il enervau niste fete si i-am zis sa nu le bage in seama si dupa iar a plecat si s-a intors cand am plecat eu acasa. Nu stiu de ce e asa de indiferent cu mine. Adica el mi-a zis ca ma iubeste si chestii si acum nici nu ma mai baga in seama... ajutor!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi din cauză de chestii. Tu mai crezi în chestii?

| alexalx1234 a răspuns:

Ce naiba. Asta numești relație? Scapă de el. De curiozitate, câți ani aveți?

| GigaChad a răspuns:

E neserios, si pare ca te manipulează, iti zice ce vrei sa auzi ca sa te faca vulnerabilă, urmareste faptele inaintea cuvintelor.

| ioana505 a răspuns:

Thank you, next? Asta nu e iubire, crede-mă! E o copilărie în care, probabil vei pune sentimente, apoi o să îți pară rău. Asta nu e relație. Într-o relație contează foarte mult comunicarea