| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu iubita. suntem impreuna doar de 5 zile si totul era frumos imi spunea ca ma iubeste imi dadea mesaje acum dintr o data e seaca cu mine eu ai pun in mesaje pupici inimioare ea nu, sta activa pe Facebook ea nu ma baga in seama am intrebat o ce are si aspus ca e o problema de fete. Daca e pe stop reactioneaza asa? Va rog am nevoie de ajutor vreau sa inteleg mai vrea sa fim impreuna sau nu stiu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iubita dupa 5 zile? Te-ai imbatat cu apa rece? Te iubeste precum ursul lanțul. Asta nu are legatura cu stopul. Vorbeste cu prietenele ei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum scrii eu te lasam din prima.

| Adry05 a răspuns:

Tu chiar crezi ca e o relatie serioasa din moment ce va spuneti te iubesc in mai putin de cateva zile?! E o chestie de copii, asteapta-te in orice moment sa se termine.
Si da, probabil e pe stop si n-are chef de dulcegarii si chestii. Sa stii ca si cu dulcegariile astea nu merge la nesfarsit. Trebuie sa stii sa ai un echilibru, sa vorbebsti si amical si dragastos, nu doar intr-un singur mod pentru ca i se va scarbi pana la urma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te iubeste dupa 5 zile? serios?

| minrest a răspuns:

Domnule, pui in mesaje pupici si inimioare, si fata nu reactioneaza la aceste statement-uri puternice. Cum se poate explica un comportament atat de aberant? Simplu. Ai desenat o inmioara, un pupic, s-a inteles ca iti place si ca vrei sa te alinti, gata, alte astfel de simboluri infantile sunt redundante. Sa nu crezi ca fetele sunt (toate) retardate. Mergi mai departe si scrie-i mesaje care sa insemne ceva, iar dupa ce se dovedeste ca aveti interese comune invit-o in oras. Iar daca nu ai ce, vezi-ti de ocupatii pe masura ta.