| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema big grin....de cateva zile tot ma dor sanii..simt o durere la atingere a sfarcurilor si jos catre subrat, ii simt mai grei ..si am impresia ca unul e mai mare putin, am inteles ca nu e o problema pentru ca inca sunt in crestere.Mentionez ca trebuie sa imi vina menstruatia in aceasta perioada..sa fie oare asta cauza?[scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna. In primul rand, nu-ti face griji, e ceva normal ca unul dintre sani sa fie mai mare. Nu te speria.
Cat despre durere, da este posibil sa fie de la menstruatie. Te vor durea si in timpul acesteia, cat si dupa.
Nu-ti face griji, o sa-ti treaca!
Ca sa-ti mai alini putin durerea, ai putea sa-i masezi usor, mai ales in locul unde te doare.

Take care!

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da,e foarte posibil ca aceasta sa fie cauza. Sanii au si ei perioadele lor: ba se simt bine, ba ne dor. Nu e nimic iesit de comun. Daca durerea persista mai multe zile, poti lua in calcul o vizita la medic.

| Domiinic a răspuns:

E posibil sa creasca si la toate femeile un san e mai mare ca celalalt dar poate sa fie vizibil sau nu oricum la batranete se obs cel mai clar dif aceasta.

| dinutu98 a răspuns:

Este din cauza ca acum cresc si din cauza menstruatiei