| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

Am si eu o problema. Duminica trecuta eram in gasca afara iar iubitul meu nu era acolo, iar un tip din gasca a vrut sa ma sarute iar eu nu l-am lasat, iar luni la scoala un destept i-a spus prietenului meu ca eu m-am sarutat cu tipul ala, iar pe mine iubitul meu nu m-a crezut ca nu-i adevarat si s-a suparat pe mine. Dupa putin timp mi-a spus ca ma iarta, dar ar vrea sa fiu mai perversa si prima mea reactie a fost sa i-am bagat mana in gat si l-am lipit de dulap, iar el a luat asta ca un nu. M-am gandit mult la ce mi-a propus si ziua urmatoarea cand sa ii spun ca sunt de acord el mi-a luat-o inainte si mi-a spus ca s-a razgandit, ca nu ma mai iarta pantru ca asa are el chef. Au trecut deja 3-4 zile, dar eu inca sunt afectata si nu il pot uita. Iar eu nu am facut nimic gresit a sa patesc astasad. Si dupa o zi am aflat de la amicul ca el s-a despartit de mine pentru faptul ca inca nu ma crede si pentru faptul ca cica eu i-am refuzat propunerea cu perversitatea si nu era adevarat.
Am intrabt-o si pe mama ce sa fac(i-am povestit tot in afara de faptul ca ma vrea mai perversa) si mama mi-a spus ca nu ma iarta pentru ca el este foarte gelos si pe de-o parte arata ca tine la mine, iar pe de alta prte e rau pentru ca cica am sa ajung sa am interdictie de la el sa discut cu alti baieti.
Ajutor! Va rog TPU!sad Ms anticipat:*.

9 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei,in primul rand imi pare rau pentru voi.
Pai sincer.eu l-as lua si as vorbi,si i-as spune ca imi e dor de el si l-as lua si pe idiotul ala si l-as spune sa zica, iar daca ala continua sa minta ii lipesc doua peste ochi si gata.
Dupa i-as mai spune de chestia cu perversa straight face. Dar oricum, daca tine la tine va veti impaca.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu arata niciodata ca esti disperata dupa un baiat! Ce vrea prin ceea ce iti cere? Sa se duca pe centura sa caute ce are nevoie! E bine ca discuti cu mama ta si stie sa iti dea sfaturi. O sa iti dau si eu unul : uita-l! Nu te merita. Cauta-ti un baiat mai cuminte si cu niste prieteni mai putin bagaciosiwinking Bafta! :*

| Merry24 a răspuns:

Cauta-ti pe altcineva...nu merita sa suferi pentr-u el. Daca te vrea perversa poate ma inseli dar asta inseamna sa fi o c''va in viziunea unui barbat.Asa k nu sta sa suferi din cauza neincrederi care o are el in tine.Stai in banca ta si arata-i cea pierdut.

| SiMpLa a răspuns:

E suparat pe tine din motive de gelozie chiar daca in mintea lui poate realizeaza ca tu nu ai nici o vina insa este foarte posesiv. Uite si eu sunt o persoana la fel de posesiva, incearca sa vb cu el sa ai a rati ca il iubesti In final daca te iubeste si tine la tine ii va trece dupa cateva zile pentru ca nu va putea trai fara tine, iar daca vezi ca e incapatanat si refuza sa mai vb cu tine ok lasa-l sa aleaga si nu vb cu el pana ce in mod sigur se va hotara singur sa vb cu tine:*Mai este si varinata ca totul a fost doar un plan pentru a va desparti.

| yomotherfucker a răspuns:

Scumpa trebuie sa vorbesti mai intai sa va impacati si apoi chestiile cu perversiuni etc.ite daca nu ii spui sincer uite'te in ochiii lui spune'i sincer ca tii la el.si ca nu i'ai spus'o dar in adancul inimii lui stii ca si el te iubeste si tine mult la tine etc. si vezi daca nu inseamna ca ori s-a intamplat ceva adica.nah thinking probleme altii pot sa barfeasca etc.laughing oricum thu fa aia si vezi daca merge succes!laughing:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că ești dispusă să faceți sex anal in 69 de moduri.

Cu plăcere.

| Soinlove a răspuns:

La scoala, cheama-l intr-un colt nu stiu, si spune-i ca tie dor de el etc. Daca ati fost impreuna inseamna ca inca mai tine la tinehee hee si o sa fiti iar impreuna smug.

| MyBeautifulFantasy17 a răspuns:

Hei :*
E grea situatia prin care treci, te cred. Bine ca nu ai acceptat acea propunere, asa el se putea folosi de tine daca acceptai propunerea. Mama ta are dreptate, e gelos pentru treaba asta, dar ar fi trebuit sa te creada. Nu avea motiv sa creada chestia asta, mai ales ca tu i-ai spus ca nu e adevarat din moment ce erai prietena lui. Poate iti arata ca nu tine la tine, dar tine. Acum ii e ciuda ca te-a pierdut, si ar fi prea ciudat sa te ierte asa din prima dupa ce a zis ca nu te iarta. Totusi, ai putea discuta cu el, iar daca nu te baga in seama pune si tu un prieten de-al lui, care e si prieten cu tine sa discute cu el, poate va reusi sa afle ce-i cu toata treaba asta incurcata. O data si o data tot isi va da seama, va realiza ca nu vrea sa te piarda, sau in cel mai rau caz nu a tinut niciodata la tine si nu va mai avea nici o treaba cu tine de acum incolo.
Multa bafta cu el si papa!:*

| babuinul a răspuns:

Eu s baiat.si daca prietena mea sar saruta cu altu mas supara vreo zi 2 da as iertao