| anonimadinAlba a întrebat:

Iubitul meu evita sa ne vedem. Ne vedem o data pe saptamana si atunci stam maxim 3/4h (si nu le petrecem singuri)... i-am propus si maine sa ne vedem, o rog pe mami sa ma duca la el in sat, dar mi-a spus ca la 4/5 e prea devreme ca el ar iesi pe la 20(si el stie ca mie nu are cine sa vina dupa mine f tarziu).
I-am zis si in fata ca am impresia ca ma evita, acum cateva zile si de atunci mi-ar fi zis un prieten comun ca iubitul meu ar vrea sa se desparta de mine, dar a lasat sa-mi zica face2face...iar cand ne-am vazut ieri el a inceput sa ma pupe, sa ma ia in brate, sa-mi zica "mi-a fost dor de tine" si tot felul de din astea.
L-am rugat sa-l intrebe subtil de ce nu s-a despartit de mine daca asta era planul si cica s-ar fi razgandit.
Efectiv sta toata ziua afara la el in sat, de cand se trezeste la 2/3, pana la 5 dimineata si cu mine nu e are chef sa stea.
Ce imi recomandati sa fac? Imi e frica sa ma despart de el pentru ca fiind in grup comun de prieteni de dinainte, nimic nu o sa mai fie la fel.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A și preferi să stai să suferi non-stop că pe el îl doare undeva de tine? Na super, stai cu el atucni că se vede ce fericită ești

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți e frică, să nu te desparți. Doar să constați că nu sunteți împreună, de nici o culoare. El ar vrea să se despartă dar te pupă, asta nu e viață, e cafea cu nechezol. Nimic nu o să mai fie la fel, dar vei fi liberă să trăiești fără să fii dependentă deo gașcă de neisprăviți.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce iti e frica? Este viata ta... te intereseaza asa mult parerea celorlalti? Cu ei stai?

| Vântulalb a răspuns:

Gasculita!
Are pe alta in sat. Dar te prosteste si pe tine cu "a inceput sa ma pupe, sa ma ia in brate, sa mi zica "mi-a fost dor de tine" si tot felul de din astea." Ca nu stie cu care va ramane, sau ii place sa aiba harem.