| stefan1998_5137 a întrebat:

am si eu o problema. Sunt si eu cu o fata de 3 luni dar a inceput sa imi placa si de o bata de la mine din clasa dar de ceva timp parca o plac mai mult pe ea decat pe prietena mea.Dar acea fata vorbeste mereu prin mesaje cu cineva si a fost foarte geloasa cand a aflat ca m-am combinat cu alta fata de atunci nu prea a mai vorbit cu mine. Vi ce credeti ca aceea fata de la mine din clasa ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| kiduţa18 a răspuns:

Gândeşte-te la care ţi mai mult. Dacă simţi ceva pentru fata aia, desparte-te de prietena ta pentru că o să sufere mai mult dacă-ţi baţi joc de ea. Asigură-te că şi fata aia te place şi vorbeşte cu ea. Dar alege una dintre ele, nu-ţi bate joc de amândouă.

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Parearea mea, pastreazale pe amandoua.

| Azµre a răspuns:

Întreab-o! Ce te costă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand s-o părăseşti pe actuala ta prietenă.
Te pup!

| هوراس a răspuns:

Fiind geloasa, da happy gelozia inseamna frica de a pierde pe cineva, daca iti place mai mult de colega ta, paraseste-o pe actuala ta prietene sad stiu ca e greu, dar nu are rost sa fi cu cineva si sa nu il iubesti sad

| ScarRz a răspuns:

Daca are prieten cum te place pe tine ii place si pe altii eu zic sa nu o faci pe prietena ta sa sufere macar

| dudici0 a răspuns:

Fiind geloasa da.dar daca tie iti place de ea vorbeste cu ea si cu prietena tabatting eyelashes sa n-o faci sa sufere dupahappy