| B3l3aua a întrebat:

Am vazut o fata care este frumoasa si eu vorbesc cu ea pe Facebook. I-am zis ca mie imi place de ea, si am intrebat-o daca si ea de mine si ea a zis ca nu stie ce sa zica. Ce sa fac ca sa ma placa, ce sa ii spun? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Bei3y a răspuns:

Pai incearca sa o chemi la o intalnire, sa vorbiti fata in fata, incearca sa fii dragut cu ea, sa o alinti! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Bei3y are dreptate. Pe langa toate lucrurile dragute trebuie sa ai grija sa nu exagerezi. Poarta-te frumos si apreciaz-o cand ai ocazia, dar nu o deranja in grupul ei, nu incerca sa te infiltrezi. Mai intai trebuie sa va cunoasteti voi doi. Mult succes!