| NimicSiNimeni12 a întrebat:

Anul acesta am trecut in clasa a 9-a si vara aceasta ne-am intalnit mai multi colegi de mate-info. Chestia e ca m-am indragostit de o fata dupa ce am stat cu ea de vorba dar dupa nu am mai tinut legatura cu ea si de cateva zile s-au afisat clasele si ea nu este in clasa cu mine(eu sunt la simplu si ea la intensiv) si mda nu stiu cum sa ma imprietenesc cu ea (daca ma imprietenesc dupa stiu ce sa fac)
P.s. mi-au placut ceva fete dar de niciuna nu m-am simtit indragostit asa cum ma simt de ea si chiar vreau ajutor

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Relatia de prietenie sau cea de cuplu se desfasoara in afara scolii, astfel ca simplul fapt ca nu veti fi colegi de clasa, nu ar trebui sa devina o piedica care sa va afecteze in cazul in care fata respectiva accepta sa deveniti un cuplu care intretine o relatie stabila. Succes!

| NimicSiNimeni12 explică (pentru corbulalbrosu):

Nici nu ai inteles ce am intrebat